תפריט ראשי:

חיפוש באתר:

קטגוריות

ארכיון

כלים

Wind Of Change

המלצות על הרצאות וסדנאות

בטי היקרה – ההרצאה שלך בנושא קונפליקטים הייתה מעניינת מאד, תוך נתינת הרבה דוגמאות וסיפורים אישיים מעולם המשפחה והעבודה,המחברים כל אחד ואחד לעולמו הוא. זו כבר הסדנא הרביעית שהמחלקה עוברת עם בטי, הסדנאות ,תמיד מלוות בהרבה רגש, מלמדות ,מעשירות  ותורמות הן באופן אישי והן לקבוצה כמחלקה, נהנינו  והפקנו ערך מוסף. בטי, תודה ולהמשך עבודה פורייה" ( ס.ר מנהלת מחלקה כתגובה לסדנת עובדים יוני 2010)    

בטי' לה   התרגשתי  . באמת היה לי קשה לתפקד אח"כ.  היית מדהימה  .היית מרתקת  . כל מה שאמרת היה כ"כ נכון עבורי ….   .פשוט גאה בך (ע.מ מנהלת מחלקה כתגובה לסדנה במקום העבודה יולי 2009)     

בטי שלום אני מוכרחה להודות לך על אתמול שוב, הייתה הרצאה קולעת למטרה, עבודת ההכנה שעשית איתי הוצדקה בסדנא מגוונת מבחינת תכנים, שדיברה אל סיטואציות אמת שאנו חווים, תוך שימוש במונחים מהעולם שלנו. אני חושבת שהיו כלים פרקטיים לאורך כל ההרצאה. היה מעניין, המעורבות שלך טובה וזו הדרך. תודה גם בשם .. ואין לי ספק שנתראה בהמשך הדרך לשינוי מוצלח" (  י.ר. מנהלת כ"א בחברה גדולה כתגובה על סדנת מנהלים יוני 2010 )     

היי בטי- הסדנא הייתה מאוד מעניינת. העברת את החומר הצורה מאוד מקיפה. את מהווה דוגמא חיובית עבורי לזה שתמיד צריך לשאוף קדימה להציב מטרות ולהשיג אותם. את בהחלט השגת והצלחת, את תמיד מרשימה אותי לטובה. תודה (א.ב מנהלת צוות  כתגובה לסדנה בנושא תקשורת מאי 2010 )     

היי בטי,  היה מאוד מעניין. הרבה דברים ידעתי, אבל לא חשבתי עליהם בצורה בה הצגת אותם – כמו לבנים של טטריס שאפשר לסדר במבנים שונים…כמו כן הרעיון שאנשים עובדים עם הרגש גם במקום העבודה היה (באופן מאוד מפתיע, בדיעבד) חדש לי.  צורת ההצגה שלך את הנושאים עבדה טוב – עשתה סדר.  אשמח לנכוח במפגשים נוספים! המון תודה על הנכונות וההשקעה. (ל.כ ראש צוות על סדנה בנושא תקשורת מרץ 2010) 

היי בטי, הסדנא תרמה לי בכך שקיבלתי כלים וזוויות הסתכלות נוספת על מצבים בהם אני צריך לרתום אנשים אחרים למטרות שלי ודרכים לגרום "לאווירה חיובית" כאשר אני באינטראקציה עם אנשים אחרים. לשמחתי, אין לי הצעות לשיפור. הכל מעוולללההה.( א.ר ראש צוות על סדנא בנושא ניהול מרץ 2010 )

בטי תודה רבה על ההרצאה .  היה מעניין ומעשיר מאד – גם התוכן וגם צורת ההעברה  נקווה שהיא הראשונה בסדרה … (ע.ע. ראש צוות על סדנא בנושא אנשים אפקטיביים פברואר 2010)

היי בטי , אני יכולה להעביר לך את התודה שלי בצורה קצת שונה… בדרך כלל אני נושאת בתואר  "הפרעת קשב"…לא יכולה להישאר קשובה יותר ממאית השנייה . מהר מאוד מאבדת את הריכוז (למרות הכול אישה חכמה ויפה !!!) את הצלחת להדביק אותי לכיסא , וגם להכניס בי משהו לראש…… אז מיותר לומר לך ,תודה רבה !!  נפגש בשמחה בפעם הבאה !!! (ע.ב.ש. על הרצאה בנושא מערכות יחסים ינואר 2010 )

היי בטי ,  תודה על ההומור ההקשבה ובעיקר על הטיפים המניעים.  כן-יצאתי עם חשיבה חזקה לגבי המשפט."לא מה עשה הזמן" אלא מה עשית בזמן."  אהבתי-!!!  אני אספנית של משפטים לחיים. שוב תודה (ל.ז על הרצאה בנושא עקרונות האימון פברואר 2010 )

היי בטי,  תודה לך על ההרצאה הנוגעת לכל אחת ואחת בבית ובעבודה,  תודה על הטיפים מכל הלב,…לחיים טובים יותר, מקווה שכל אחת לקחה עימה את הערך המוסף שלה, אני אישית למדתי ונהניתי,  להמשך עבודה פורה. תודה. (ס.ר מנהלת מחלקה על הרצאה בנושא "רשיון לחיים טובים" מרץ 2010 )

תודה על הרצאה מרתקת, משעשעת ובתקווה גם אפקטיבית. ימים יגידו… (ז.א על הרצאה בנושא אנשים אפקטיביים  מרץ 2010)

בטי ,תודה רבה !  אני אישית מאד נהנתי וגם למדתי… היה לי לעונג לארח אותך במחלקתנו,  להתראות בהרצאה הבאה , בעוד שבועיים (מנהלת מחלקה בהמשך להרצאה על מערכות יחסים)

היי בטי, רציתי לומר תודה על ההדרכה, הפעם (יותר מתמיד…) הצלחתי לעשות לעצמי קצת סדר בראש.ושוב תודה רבה! (מ.א על סדנא למובילים מקצועיים מרץ 2010 )

הוסף תגובה !

פוסטים קשורים: