תפריט ראשי:

חיפוש באתר:

קטגוריות

ארכיון

כלים

Wind Of Change

המלצות על סדנאות "רוח וחומר"

בטי יקרה,  המפגש היה מדהים ,מרתק,חשוב ומעניין מאוד – הייתי יכול להישאר עוד מספר שעות… הרבה מה לחשוב ולתרגל. ד.א  היה מפגש מאלף ביותר ומאוד מאוד נהנתי. לאחר המפגש, כל מיני  דברים קיבלו משמעות קצת אחרת בעיני, כמו המילה "רע". אני תופס אותה עכשיו במובן אחר, ואמרתי לעצמי שלא אגיד על אף אדם שבעולם שהוא רע. אולי המעשים שלו לא ייראו בעיני, אך לא אוכל להשתמש במילה "רע". ..לגבי גידול ילדים הבנתי שהמפתח הוא אהבה וגבולות…אני חושב שאחד הדברים (מיני רבים) שנותנת הסדנה הזו היא פיתוח המודעות העצמית לכל מיני דברים. אני חושב שזה שלב ראשוני וחשוב להתפתחות ולפיתוח עתידי. אני מודה לך על הסדנה. ( ג.א )

ממש נהניתי וחשתי באנרגיה החיובית ששררה בין הנוכחים ובפתיחות של כולם. השרית רוח חיובית וגרמת לי להרגיש מחובר עם טעם של עוד…מחכה לפגישה הבאה.KEEP UP THE GOOD WORK ( ד.א )

מאד נהנתי מהתכנים של אתמול וגם על הדרך המקצועית בה העברת את החומר.  ישבנו מרותקים וכלל לא הרגשתי שעברו שעה וחצי.  (נ.ד)

היה מרתק, מאד נהניתי ואני חושבת הרבה עלייך ועל התובנות מהסדנה…אני מניחה שהמחשבה בכלל היא תחילתו של תהליך ואני כבר מרוצה.( פ.ד)   

המפגש היה גם מעניין מאוד בעיני. בכל אופן, תודה על הקורס. אני מאוד מעריכה את הרצון שלך להעניק לנו מזמנך ומהידע שלך. אני רואה את הסדנא הזאת כעוד כלי בארגז הכלים שלי בדרך לחיפוש שלי אחר האמת. (י.א)  

היי בטי . מה שהכי מגדיר את המפגש אתמול עבורי זה שהיה לי "נעים"…הקרבה שנוצרה בין חברי הקבוצה הייתה חשובה בעיני. הרגשתי שאני חווה משהו מיוחד, שאני מדברת על נושאים אינטימיים עם אנשים שאני לא מכירה ושזה יוצר תחושה של שיתוף. גם העובדה שנגענו בנושאים שאנו לא עוסקים בהם ביום יום הגביר את התחושה שמדובר באירוע ייחודי.המדיטציה הייתה מדהימה עבורי. העובדה שנחשפנו לפני כן והחושך המבורך אפשרו לי להרגיש חופשיה ולהתמסר להנחיה שלך שהייתה מאוד נעימה. זה מה שעשה לי את השיפט סופית אתמול. הרגשתי שזה ממלא אותי באנרגיות. היה מאוד מוצלח. נשיקות (י.א)

כל מפגש הוא חוויה עבורי.  מאתמול בערב אני חושבת על רעל ודבש . תודה רבה . (ל.ע.)

הוסף תגובה !

פוסטים קשורים: