תפריט ראשי:

חיפוש באתר:

קטגוריות

ארכיון

כלים

Wind Of Change

המלצות על אימון אישי

בטי היקרה, בהמשך לשיחות רבות  איתך בעיקר בחצי שנה האחרונה וסדנאות שעברתי , ברצוני להודות לך על זה שגרמת לי לראות דברים ומצבים בצורה שונה, ממבט אחר ….תודה על הכלים שקבלתי ממך ומשתמשת בהם גם היום וכך הדברים הכי טובים חוזרים לחיי…. תודה על החיזוקים ואנרגיות חיוביות שלך  שגורמות לי תחושות בטחון ושמחת חיים .

ציפורים לומדות לעוף כשם שתינוק לומד ללכת – שילוב של אימון ואינסטינקט טבעי. רוב הציפורים לא יכולות לעוף עד שמבנה השרירים שלהן מתפתח.בינתיים, הקן הוא כל עולמן. הגוזלים לא אחראים לאיסוף מזון או להגנה על הקן ולכן הם מפתחים תלות שקשה להם להשתחרר ממנה. הציפורים הבוגרות מלמדות את הגוזלים לעוף ע"י האכלתם מחוץ לקן, כך שהגוזלים מוכרחים לצאת מחוץ לקן כדי לשרוד. בד"כ המשמעות היא כמה נפילות לא נעימות על הקרקע לפני החזרה אל הקן. האימון הזה מקנה לגוזלים את מיומנויות התעופה הבסיסיות.  אחרי תקופה של לימוד וחיקוי, לומדים הגוזלים טכניקות מורכבות יותר עד שלבסוף טכניקות התעופה נהיות טבעיות עבורם.

תודה על זה שסיפקת לי קן יציב ושלימדת אותי לעוף ואנחנו ממשיכים ביחד להתפתח וללמוד דברים חדשים בקן המשוף  שלנו (חברה שאני מאוד אוהבת  לעבוד בה ועם הזמן האהבה הזאת ונאמנות  הולכת ונהיית חזקה יותר.) אוהבת ומאוד מעריכה אותך !  נשיקות , מעריצה שלך לתמיד  (ו.ק. אוקטובר 2010 )

אני מכירה את בטי כבר מספר שנים. אני יכולה לומר שמכל המאמנים שפגשתי, הייחוד שלה הוא שהיא עברה חלק גדול מהדברים בעצמה, לא ויתרה, התנסתה, העזה, התעמתה, הסתכלה ושיפרה כל הזמן. היא פשוט יודעת על מה היא מדברת. זה הופך אותה לבעלת יכולת מדהימה לזהות את כל המלכודות שלנו, את כל השקרים, ולשים את האמת מול הפנים ואז לתת את הכלים. אצלה אין חוכמות. אדם צריך לעשות עבודה, והיא יודעת איך לגרום לאדם לעשות את זה. אם יש משהו טוב שאתם רוצים לעשות בשביל עצמכם- לכו אליה, למפגש אישי, לסדנא, לא משנה מה. כן, אני משוחדת. אבל בצדק  (מזי יוני 2010)    

  לבטי.  רציתי לומר לך תודה. תודה על שגרמת לי להסתכל על מצבים מנקודת מבט שונה ומשופרת. תודה שגרמת לי לאהוב ולהעריך את עצמי יותר. תודה שעזרת לי להבין הרבה דברים על עצמי וכיצד אני רוצה לנהל את חיי (ולא שהם ינהלו אותי..), תודה על שנתת לי את הכלים שבהחלט שיפרו את איכות חיי. את אדם מדהים, מקסים, רגוע ואופטימי (ועוד מלא דברים אבל אין מספיק מקום!!) אני חושבת שיש לך את היכולת להשפיע על אנשים בצורה חיובית ביותר, עלי לפחות השפעת בצורה זו. את מאמנת נהדרת אותי אימנת בצורה הכי טובה שאפשר. אוהבת ( י.נ. מנהלת פרויטים)   

   בטי היקרה. עמדתי לצאת הביתה ולפתע הבחנתי במכתב שכתבת לי לפני שנסעת  לטיול בארצות הברית. נשים רגע בצד את כמה שהוא מקסים ומרגש ואת זה שעלו לי דמעות בעיניים (כי את באמת יודעת לכתוב ולרגש כל כך ). אם יש משהו שעוד לא התגברתי עליו, זה חוסר היכולת שלי לשבת ולתעד ולכתוב. כמה פעמים ביקשת ממני לתעד את הצעדים הקטנים שאני עושה וגורמים לי להרגיש גאווה? כמה פעמים הסברת לי כמה זה חשוב כדי לראות כמה התקדמתי?????המון….. אז למה אני מספרת לך את זה? כי קראתי את המכתב שלך וראיתי פתאום איזה כברת דרך עצומה עזרת לי לעבור בתקופה האחרונה – כמה אני גאה בעצמי ובדרך שעשיתי. תודה תודה  תודה. את יקרה לי מאוד. ואת באמת צריכה להיות גאה בעצמך … את בטח יודעת את זה אבל אני בטוחה שגם לך נעים לשמוע את זה וממלא אותך סיפוק. חיבוק אמיץ ונשיקה ( נ.ש ספטמבר 09)     

 היי בטי  התחלתי את תהליך האימון עם תחושה שהתהליך אולי יקל עלי במידת מה אך בהחלט לא חשבתי שתהיה לו השפעה גדולה על חיי. אימון בשבילי הוא תהליך שגרם לי לחשוב על דברים באופן שונה, תהליך שגרם לי להאמין יותר בעצמי, בכמה אני יכולה להשפיע על החיים שלי וכיצד אני רוצה שהחיים שלי יתנהלו. אני מחשיבה את עצמי לבן אדם פתוח ומודע לעצמו ובכל זאת נחשפתי לעולם חדש של מודעות עצמית. האימון חיזק אותי מאד (אף על פי שלא הרגשתי חלשה קודם לכן) והביא אותי למקום שבו אני נמצאת היום, אני מרגישה שמקום זה הוא מקום של ידיעה מאד ברורה שדברים יסתדרו על הצד הטוב ביותר." ( י.נ מאי 2009 )     

היי בטי, ביום חמישי כשנפגשנו היה לי ממש טוב, הייתה לי חוויה נהדרת. הרבה זמן לא קרה לי  מצב שבו הייתי  כל כך רגועה ושלווה. ולא דאגתי לשום דבר, והמוח לא עבד שעות נוספות. הייתי עסוקה בנשימות, ובדמיון שלי. קיבלתי כן כלים לבית , תרגלתי אתמול בערב, באווירה מאוד נעימה, בשכיבה. וזה עשה לי טוב. תודה רבה (ר.א עלמפגש אימון הכולל מדיטציה ודימיון מודרך מאי 2010 ) 

היי בטי,  הפתעתי את עצמי בעוצמה שחשתי, אך זה בדיוק מה שהרגשתי. הרגשה של כאילו "צפה", שלווה, רוגע, אוירה נעימה. אני חייבת לומר כי בכל פעם שאני פוגשת אותך, 50% מהלחץ נוטש אותי, השלווה שאת משדרת, ככל הנראה מקרינה החוצה, אז אותי זה מכניס גם לסוג של רוגע. הקפדתי לנשום, מה שבאופן טבעי אנו עושים בלי לחשוב, אך לקחתי לי אוויר מלא, פשוט למלא את הראות והרגשתי גל של שלווה ורגש אהבה חזק. אהבה לי, לעצמי. זה לא קרה לי אף פעם.אני מרגישה שיש לי את הכלים לנסות לבד. בעיקר רצון. תודה רבה (ק.א  עלמפגש אימון הכולל מדיטציה ודימיון מודרך מאי 2010 ) 

 הי בטי- רציתי לשתף אותך בתחושות שלי בזכות הכתיבה היומית במחברת !!! ואפילו להתנצל על חוסר האמון שהבעתי בתחילה על עצם בקשתך לקנות לי מחברת שכזו… המכתב הזה יזכיר לי בימים הקשים כמה הכתיבה עושה לי טוב, מרוממת את רוחי, משנה את תפיסתי, מכניסה פרופורציות לחיי, גורמת לי לחייך, פשוט עושה לי טוב. מאז שהתחלתי לכתוב במחברת אני מרגישה שיפור מהותי בהתקדמות שלי. מעבר לשיפור שאני חשה, הכתיבה גורמת לי תחושת בטחון, תחושת התעלות, מצליחה להעלות בי חיוך, מכניסה פרופורציות לכל סיטואציה שמגיעה, ובכלל לתחושה חיובית ביום יום שלי.הכתיבה אכן מצליחה לשנות לי את המחשבות, וגם אם זה לא קורה באותו הרגע, זה בהחלט משנה לי את המחשבה, בכל פעם שאני מרגישה את ההרגשות השליליות, שמידי פעם לצערי הן אכן מגיעות, אני פותחת את המחברת ומתחילה לכתוב, פשוט לכתוב כל מה שיוצא לי ברצף בלי לנסח את המילים והמשפטים, פשוט מוציאה הכול החוצה, כמובן במובן החיובי של המקרה. לדוגמא שבוע שעבר, כאשר ארע המקרה עם הבוס שלי פתחתי את המחברת שאני כל כך אוהבת, שמלווה אותי בכל שעות היממה, לכל מקום שאני הולכת, היא באה איתי, אהובה קטנה שלי, הצלחתי לחייך, חזרתי לנשום,  והדברים הטובים חזרו אל חיי.ולסיכום, שוב להגיד תודה על האוצר המדהים שנתת לי, שעזרת לי להכיר, ששינה את חיי. אני שומרת את המכתב הזה גם לעצמי, ובכל הזדמנות, אני אזכור להסתכל בו ואזכר כמה הכתיבה עושה לי טוב, כמה אהבה היא מביאה לי. נשיקות  (מ.ש. ספטמבר 2009)    

הוסף תגובה !

פוסטים קשורים: