תפריט ראשי:

חיפוש באתר:

קטגוריות

ארכיון

כלים

Wind Of Change

מתאמנים ולקוחות ממליצים

אשמח לתת מספרי טלפון של מתאמנים/ות שסיימו תהליך וישמחו לספר לכם מהחוויה האישית שלהם על התהליך ועלי

המלצות של לקוחות עסקיים

המלצות על אימון אישי

בטי היקרה, בהמשך לשיחות רבות  איתך בעיקר בחצי שנה האחרונה וסדנאות שעברתי , ברצוני להודות לך על זה שגרמת לי לראות דברים ומצבים בצורה שונה, ממבט אחר ….תודה על הכלים שקבלתי ממך ומשתמשת בהם גם היום וכך הדברים הכי טובים חוזרים לחיי…. תודה על החיזוקים ואנרגיות חיוביות שלך  שגורמות לי תחושות בטחון ושמחת חיים .

ציפורים לומדות לעוף כשם שתינוק לומד ללכת – שילוב של אימון ואינסטינקט טבעי. רוב הציפורים לא יכולות לעוף עד שמבנה השרירים שלהן מתפתח.בינתיים, הקן הוא כל עולמן. הגוזלים לא אחראים לאיסוף מזון או להגנה על הקן ולכן הם מפתחים תלות שקשה להם להשתחרר ממנה. הציפורים הבוגרות מלמדות את הגוזלים לעוף ע"י האכלתם מחוץ לקן, כך שהגוזלים מוכרחים לצאת מחוץ לקן כדי לשרוד. בד"כ המשמעות היא כמה נפילות לא נעימות על הקרקע לפני החזרה אל הקן. האימון הזה מקנה לגוזלים את מיומנויות התעופה הבסיסיות.  אחרי תקופה של לימוד וחיקוי, לומדים הגוזלים טכניקות מורכבות יותר עד שלבסוף טכניקות התעופה נהיות טבעיות עבורם.

תודה על זה שסיפקת לי קן יציב ושלימדת אותי לעוף ואנחנו ממשיכים ביחד להתפתח וללמוד דברים חדשים בקן המשוף  שלנו (חברה שאני מאוד אוהבת  לעבוד בה  ועם הזמן האהבה הזאת ונאמנות  הולכת ונהיית חזקה יותר.) אוהבת ומאוד מעריכה אותך !  נשיקות , מעריצה שלך לתמיד  (ו.ק.)

אני מכירה את בטי כבר מספר שנים. אני יכולה לומר שמכל המאמנים שפגשתי, הייחוד שלה הוא שהיא עברה חלק גדול מהדברים בעצמה, לא ויתרה, התנסתה, העזה, התעמתה, הסתכלה ושיפרה כל הזמן. היא פשוט יודעת על מה היא מדברת. זה הופך אותה לבעלת יכולת מדהימה לזהות את כל המלכודות שלנו, את כל השקרים, ולשים את האמת מול הפנים ואז לתת את הכלים. אצלה אין חוכמות. אדם צריך לעשות עבודה, והיא יודעת איך לגרום לאדם לעשות את זה. אם יש משהו טוב שאתם רוצים לעשות בשביל עצמכם- לכו אליה, למפגש אישי, לסדנא, לא משנה מה. כן, אני משוחדת. אבל בצדק  (מזי  פתח תקווה)

לבטי.  רציתי לומר לך תודה. תודה על שגרמת לי להסתכל על מצבים מנקודת מבט שונה ומשופרת. תודה שגרמת לי לאהוב ולהעריך את עצמי יותר. תודה שעזרת לי להבין הרבה דברים על עצמי וכיצד אני רוצה לנהל את חיי (ולא שהם ינהלו אותי..), תודה על שנתת לי את הכלים שבהחלט שיפרו את איכות חיי. את אדם מדהים, מקסים, רגוע ואופטימי (ועוד מלא דברים אבל אין מספיק מקום!!) אני חושבת שיש לך את היכולת להשפיע על אנשים בצורה חיובית ביותר, עלי לפחות השפעת בצורה זו. את מאמנת נהדרת אותי אימנת בצורה הכי טובה שאפשר. אוהבת ( י.נ. מנהלת פרויטים)

בטי היקרה. עמדתי לצאת הביתה ולפתע הבחנתי במכתב שכתבת לי לפני שנסעת  לטיול בארצות הברית. נשים רגע בצד את כמה שהוא מקסים ומרגש ואת זה שעלו לי דמעות בעיניים (כי את באמת יודעת לכתוב ולרגש כל כך ). אם יש משהו שעוד לא התגברתי עליו, זה חוסר היכולת שלי לשבת ולתעד ולכתוב. כמה פעמים ביקשת ממני לתעד את הצעדים הקטנים שאני עושה וגורמים לי להרגיש גאווה? כמה פעמים הסברת לי כמה זה חשוב כדי לראות כמה התקדמתי?????המון….. אז למה אני מספרת לך את זה? כי קראתי את המכתב שלך וראיתי פתאום איזה כברת דרך עצומה עזרת לי לעבור בתקופה האחרונה – כמה אני גאה בעצמי ובדרך שעשיתי. תודה תודה  תודה. את יקרה לי מאוד. ואת באמת צריכה להיות גאה בעצמך … את בטח יודעת את זה אבל אני בטוחה שגם לך נעים לשמוע את זה וממלא אותך סיפוק. חיבוק אמיץ ונשיקה ( נ.ש )

היי בטי  התחלתי את תהליך האימון עם תחושה שהתהליך אולי יקל עלי במידת מה אך בהחלט לא חשבתי שתהיה לו השפעה גדולה על חיי. אימון בשבילי הוא תהליך שגרם לי לחשוב על דברים באופן שונה, תהליך שגרם לי להאמין יותר בעצמי, בכמה אני יכולה להשפיע על החיים שלי וכיצד אני רוצה שהחיים שלי יתנהלו. אני מחשיבה את עצמי לבן אדם פתוח ומודע לעצמו ובכל זאת נחשפתי לעולם חדש של מודעות עצמית. האימון חיזק אותי מאד (אף על פי שלא הרגשתי חלשה קודם לכן) והביא אותי למקום שבו אני נמצאת היום, אני מרגישה שמקום זה הוא מקום של ידיעה מאד ברורה שדברים יסתדרו על הצד הטוב ביותר." ( י.נ )

היי בטי, ביום חמישי כשנפגשנו היה לי ממש טוב, הייתה לי חוויה נהדרת. הרבה זמן לא קרה לי  מצב שבו הייתי  כל כך רגועה ושלווה. ולא דאגתי לשום דבר, והמוח לא עבד שעות נוספות. הייתי עסוקה בנשימות, ובדמיון שלי. קיבלתי כן כלים לבית , תרגלתי אתמול בערב, באווירה מאוד נעימה, בשכיבה. וזה עשה לי טוב. תודה רבה (ר.א עלמפגש אימון הכולל מדיטציה ודימיון מודרך )

היי בטי,  הפתעתי את עצמי בעוצמה שחשתי, אך זה בדיוק מה שהרגשתי. הרגשה של כאילו "צפה", שלווה, רוגע, אוירה נעימה. אני חייבת לומר כי בכל פעם שאני פוגשת אותך, 50% מהלחץ נוטש אותי, השלווה שאת משדרת, ככל הנראה מקרינה החוצה, אז אותי זה מכניס גם לסוג של רוגע. הקפדתי לנשום, מה שבאופן טבעי אנו עושים בלי לחשוב, אך לקחתי לי אוויר מלא, פשוט למלא את הראות והרגשתי גל של שלווה ורגש אהבה חזק. אהבה לי, לעצמי. זה לא קרה לי אף פעם.אני מרגישה שיש לי את הכלים לנסות לבד. בעיקר רצון. תודה רבה (ק.א  עלמפגש אימון הכולל מדיטציה ודימיון מודרך )

הי בטי- רציתי לשתף אותך בתחושות שלי בזכות הכתיבה היומית במחברת !!! ואפילו להתנצל על חוסר האמון שהבעתי בתחילה על עצם בקשתך לקנות לי מחברת שכזו… המכתב הזה יזכיר לי בימים הקשים כמה הכתיבה עושה לי טוב, מרוממת את רוחי, משנה את תפיסתי, מכניסה פרופורציות לחיי, גורמת לי לחייך, פשוט עושה לי טוב. מאז שהתחלתי לכתוב במחברת אני מרגישה שיפור מהותי בהתקדמות שלי. מעבר לשיפור שאני חשה, הכתיבה גורמת לי תחושת בטחון, תחושת התעלות, מצליחה להעלות בי חיוך, מכניסה פרופורציות לכל סיטואציה שמגיעה, ובכלל לתחושה חיובית ביום יום שלי.הכתיבה אכן מצליחה לשנות לי את המחשבות, וגם אם זה לא קורה באותו הרגע, זה בהחלט משנה לי את המחשבה, בכל פעם שאני מרגישה את ההרגשות השליליות, שמידי פעם לצערי הן אכן מגיעות, אני פותחת את המחברת ומתחילה לכתוב, פשוט לכתוב כל מה שיוצא לי ברצף בלי לנסח את המילים והמשפטים, פשוט מוציאה הכול החוצה, כמובן במובן החיובי של המקרה. לדוגמא שבוע שעבר, כאשר ארע המקרה עם הבוס שלי פתחתי את המחברת שאני כל כך אוהבת, שמלווה אותי בכל שעות היממה, לכל מקום שאני הולכת, היא באה איתי, אהובה קטנה שלי, הצלחתי לחייך, חזרתי לנשום,  והדברים הטובים חזרו אל חיי.ולסיכום, שוב להגיד תודה על האוצר המדהים שנתת לי, שעזרת לי להכיר, ששינה את חיי. אני שומרת את המכתב הזה גם לעצמי, ובכל הזדמנות, אני אזכור להסתכל בו ואזכר כמה הכתיבה עושה לי טוב, כמה אהבה היא מביאה לי. נשיקות  (מ.ש. ראש העין)

המלצות על הרצאות וסדנאות

בטי היקרה – ההרצאה שלך בנושא קונפליקטים הייתה מעניינת מאד, תוך נתינת הרבה דוגמאות וסיפורים אישיים מעולם המשפחה והעבודה,המחברים כל אחד ואחד לעולמו הוא. זו כבר הסדנא הרביעית שהמחלקה עוברת עם בטי, הסדנאות ,תמיד מלוות בהרבה רגש, מלמדות ,מעשירות  ותורמות הן באופן אישי והן לקבוצה כמחלקה, נהנינו  והפקנו ערך מוסף. בטי, תודה ולהמשך עבודה פורייה" ( ס.ר מנהלת מחלקה כתגובה לסדנת עובדים

בטי' לה   התרגשתי  . באמת היה לי קשה לתפקד אח"כ.  היית מדהימה  .היית מרתקת  . כל מה שאמרת היה כ"כ נכון עבורי ….   .פשוט גאה בך (ע.מ מנהלת מחלקה כתגובה לסדנה במקום העבודה )

בטי שלום אני מוכרחה להודות לך על אתמול שוב, הייתה הרצאה קולעת למטרה, עבודת ההכנה שעשית איתי הוצדקה בסדנא מגוונת מבחינת תכנים, שדיברה אל סיטואציות אמת שאנו חווים, תוך שימוש במונחים מהעולם שלנו. אני חושבת שהיו כלים פרקטיים לאורך כל ההרצאה. היה מעניין, המעורבות שלך טובה וזו הדרך. תודה גם בשם .. ואין לי ספק שנתראה בהמשך הדרך לשינוי מוצלח" (  י.ר. מנהלת כ"א בחברה גדולה כתגובה על סדנת מנהלים )

היי בטי- הסדנא הייתה מאוד מעניינת. העברת את החומר הצורה מאוד מקיפה. את מהווה דוגמא חיובית עבורי לזה שתמיד צריך לשאוף קדימה להציב מטרות ולהשיג אותם. את בהחלט השגת והצלחת, את תמיד מרשימה אותי לטובה. תודה (א.ב מנהלת צוות  כתגובה לסדנה בנושא תקשורת )

היי בטי,  היה מאוד מעניין. הרבה דברים ידעתי, אבל לא חשבתי עליהם בצורה בה הצגת אותם – כמו לבנים של טטריס שאפשר לסדר במבנים שונים…כמו כן הרעיון שאנשים עובדים עם הרגש גם במקום העבודה היה (באופן מאוד מפתיע, בדיעבד) חדש לי.  צורת ההצגה שלך את הנושאים עבדה טוב – עשתה סדר.  אשמח לנכוח במפגשים נוספים! המון תודה על הנכונות וההשקעה. (ל.כ ראש צוות על סדנה בנושא תקשורת

היי בטי, הסדנא תרמה לי בכך שקיבלתי כלים וזוויות הסתכלות נוספת על מצבים בהם אני צריך לרתום אנשים אחרים למטרות שלי ודרכים לגרום "לאווירה חיובית" כאשר אני באינטראקציה עם אנשים אחרים. לשמחתי, אין לי הצעות לשיפור. הכל מעוולללההה.( א.ר ראש צוות על סדנא בנושא ניהול )

בטי תודה רבה על ההרצאה .  היה מעניין ומעשיר מאד – גם התוכן וגם צורת ההעברה  נקווה שהיא הראשונה בסדרה … (ע.ע. ראש צוות על סדנא בנושא אנשים אפקטיביים )

היי בטי , אני יכולה להעביר לך את התודה שלי בצורה קצת שונה… בדרך כלל אני נושאת בתואר  "הפרעת קשב"…לא יכולה להישאר קשובה יותר ממאית השנייה . מהר מאוד מאבדת את הריכוז (למרות הכול אישה חכמה ויפה !!!) את הצלחת להדביק אותי לכיסא , וגם להכניס בי משהו לראש…… אז מיותר לומר לך ,תודה רבה !!  נפגש בשמחה בפעם הבאה !!! (ע.ב.ש. על הרצאה בנושא מערכות יחסים )

היי בטי ,  תודה על ההומור ההקשבה ובעיקר על הטיפים המניעים.  כן-יצאתי עם חשיבה חזקה לגבי המשפט."לא מה עשה הזמן" אלא מה עשית בזמן."  אהבתי-!!!  אני אספנית של משפטים לחיים. שוב תודה (ל.ז על הרצאה בנושא עקרונות האימון )

היי בטי,  תודה לך על ההרצאה הנוגעת לכל אחת ואחת בבית ובעבודה,  תודה על הטיפים מכל הלב,…לחיים טובים יותר, מקווה שכל אחת לקחה עימה את הערך המוסף שלה, אני אישית למדתי ונהניתי,  להמשך עבודה פורה. תודה. (ס.ר מנהלת מחלקה על הרצאה בנושא "רשיון לחיים טובים" )

תודה על הרצאה מרתקת, משעשעת ובתקווה גם אפקטיבית. ימים יגידו… (ז.א על הרצאה בנושא אנשים אפקטיביים )

בטי ,תודה רבה !  אני אישית מאד נהנתי וגם למדתי… היה לי לעונג לארח אותך במחלקתנו,  להתראות בהרצאה הבאה , בעוד שבועיים (מנהלת מחלקה בהמשך להרצאה על מערכות יחסים)

היי בטי, רציתי לומר תודה על ההדרכה, הפעם (יותר מתמיד…) הצלחתי לעשות לעצמי קצת סדר בראש.ושוב תודה רבה! (מ.א על סדנא למובילים מקצועיים )

המלצות על סדנאות "רוח וחומר"

בטי יקרה,  המפגש היה מדהים ,מרתק,חשוב ומעניין מאוד – הייתי יכול להישאר עוד מספר שעות… הרבה מה לחשוב ולתרגל. ד.א  היה מפגש מאלף ביותר ומאוד מאוד נהנתי. לאחר המפגש, כל מיני  דברים קיבלו משמעות קצת אחרת בעיני, כמו המילה "רע". אני תופס אותה עכשיו במובן אחר, ואמרתי לעצמי שלא אגיד על אף אדם שבעולם שהוא רע. אולי המעשים שלו לא ייראו בעיני, אך לא אוכל להשתמש במילה "רע". ..לגבי גידול ילדים הבנתי שהמפתח הוא אהבה וגבולות…אני חושב שאחד הדברים (מיני רבים) שנותנת הסדנה הזו היא פיתוח המודעות העצמית לכל מיני דברים. אני חושב שזה שלב ראשוני וחשוב להתפתחות ולפיתוח עתידי. אני מודה לך על הסדנה. ( ג.א  גבעתיים)

ממש נהניתי וחשתי באנרגיה החיובית ששררה בין הנוכחים ובפתיחות של כולם. השרית רוח חיובית וגרמת לי להרגיש מחובר עם טעם של עוד…מחכה לפגישה הבאה.KEEP UP THE GOOD WORK ( ד.א  אבן יהודה)

מאד נהנתי מהתכנים של אתמול וגם על הדרך המקצועית בה העברת את החומר.  ישבנו מרותקים וכלל לא הרגשתי שעברו שעה וחצי.  (נ.ד אבן יהודה)

היה מרתק, מאד נהניתי ואני חושבת הרבה עלייך ועל התובנות מהסדנה…אני מניחה שהמחשבה בכלל היא תחילתו של תהליך ואני כבר מרוצה.( פ.ד)

המפגש היה גם מעניין מאוד בעיני. בכל אופן, תודה על הקורס. אני מאוד מעריכה את הרצון שלך להעניק לנו מזמנך ומהידע שלך. אני רואה את הסדנא הזאת כעוד כלי בארגז הכלים שלי בדרך לחיפוש שלי אחר האמת. (י.א)

היי בטי . מה שהכי מגדיר את המפגש אתמול עבורי זה שהיה לי "נעים"…הקרבה שנוצרה בין חברי הקבוצה הייתה חשובה בעיני. הרגשתי שאני חווה משהו מיוחד, שאני מדברת על נושאים אינטימיים עם אנשים שאני לא מכירה ושזה יוצר תחושה של שיתוף. גם העובדה שנגענו בנושאים שאנו לא עוסקים בהם ביום יום הגביר את התחושה שמדובר באירוע ייחודי.המדיטציה הייתה מדהימה עבורי. העובדה שנחשפנו לפני כן והחושך המבורך אפשרו לי להרגיש חופשיה ולהתמסר להנחיה שלך שהייתה מאוד נעימה. זה מה שעשה לי את השיפט סופית אתמול. הרגשתי שזה ממלא אותי באנרגיות. היה מאוד מוצלח. נשיקות (י.א)

כל מפגש הוא חוויה עבורי.  מאתמול בערב אני חושבת על רעל ודבש . תודה רבה . (ל.ע.)