תפריט ראשי:

חיפוש באתר:

קטגוריות

ארכיון

כלים

Wind Of Change

קצת עלי למה איתי?

החזון האישי שלי הוא ללוות אנשים וארגונים במסע של התפתחות, צמיחה, שגשוג ואושר

"עשיתי הרבה טעיות בחיי אבל אף פעם לא טעיתי כשפעלתי מתוך אהבה" מתוך הסרט איים אבודים

לפני 5 שנים הבנתי שהדבר שהכי משמח ומספק מבחינתי וגם מה שאני עושה הכי טוב הוא לתמוך, להיות שותפה וללוות אנשים וארגונים בדרכם להגשמה והצלחה .  במשך הרבה שנים עשיתי זאת בצורה לא פורמאלית, כמנהלת של הרבה אנשים בחברות גדולות ועם מכרים וידידים. לפני מספר שנים החלטתי למסד את האהבה שלי ולהפוך אותה למקצוע.

מי אני?

שמי בטי חנוכי- זמיר, בת 46 תושבת נווה אפק בראש העין, אמא ל"מתבגר שפוי" בן 17. במשך מעל 15 שנה ניהלתי אנשים ויחידות מצליחות בחברות מובילות כמו טלסקר TNS וחב' פרטנר תקשורת (אורנג') .  ב-5 שנים האחרונות אני עוסקת  בליווי ויעוץ למנהלים בכירים ודרג ביניים, אימון ויעוץ בתחום הקריירה, וכן באימון ויעוץ משפחתי וזוגי .  בנוסף הנחיתי עשרות רבות של סדנאות והרצאות בארגונים וחברות וכן הרציתי בפורומים גדולים כמו יום עיון בנושא ניהול במכון הטכנולוגי בחולון 2011, כנס מנהלי הפרויקטים השנתי 2012  במלון דיוויד קונטיננטל,  כנס האיכות ה19 במלון רמדה ירושלים ועוד.  כמו כן הנחיתי סדנאות "רוח חומר ומה שבינהם"  וסדנאות העצמה פרי יצירתי שמשלבות כלים מעולם הרוח (בודהיזם יוגה ) כיום אני יועצת עצמאית, שעובדת בשיתוף פעולה עסקי עם מס' חב יעוץ מובילות כמו שלף יועצים, RBS , מנחת סדנאות בארגונים ובתחום הפרויקטים, מלמדת במכון הטכנולוגי בחולון ובאוניברסיטת תל אביב ביחד עם דר' ורד הולצמן וגם עובדת כיועצת מטפלת ומאמנת בתחום הקריירה ובתחום המשפחתי וללוות אנשים יקרים שאני פוגשת בדרך.

למה איתי?

בגלל התוצאות

אני מביאה איתי תוצאות מוכחות של מאות אנשים, חלקם מנהלים בחברות מובילות וחלקם אנשים פרטיים שעשו שינויים מרחיקי לכת, בתחום האישי הזוגי או המשפחתי ובתחומים נוספים. אנשים שהשיגו את המטרות שלהם ובעיקר למדו איך לחשוב ולפעול אחרת, איך לקבל את עצמם ואיך ללמוד לשנות, איך להיטיב ולסלוח, איך להשיג מהסביבה ומעצמם הרבה יותר בכל המישורים: כלכלי, מקצועי, ובתחום היחסים- שינויים שהפכו להרגלים של קבע, שממשיכים להניב פירות בדמות חיים חדשים ומספקים יותר. בתחום הארגווני אני שותפה לתהליכים משמעותיים בהם הארגון והעובדים מתחברים יחד ממקום של כבוד ושותפות למען יעדים משותפים ותוך שיפורים עצומים בתפוקות, ברווחים ובשביעות רצון וכל זאת בתקופה קצרה ותחושת עשייה משמעותית.

בגלל ההשראה והדוגמא האישית

מאז ומתמיד אהבתי והתענינתי בבני אדם אבל לא תמיד ידעתי כיצד לבטא ולממש את אהבתי.  ב- 12 שנה האחרונות, עברתי בעצמי תהליך שינוי אישי משמעותי ביותר, בזכותו הפכתי להיות אישה מוגשמת יותר, מאושרת, רגועה ומצליחה הרבה יותר- בכל תחומי החיים. בשנים אלו רכשתי ידע רב, מודעות וכלים, שאפשרו לי לגלות בעצמי כוחות ויכולות, שלא ידעתי שהיו קיימים בי. למדתי שכל אדם יכול לשנות את המציאות שלו ושזה תלוי רק בנו ובמסגרת תומכת ומתאימה. לפני 5 שנים החלטתי להפוך את היעוד שלי למציאות יום יומית ומאז אני מגשימה את החלום שלי מידי יום ביומו. אני מאמינה שאדם שמלווה ומאמן אחרים צריך להוכיח הצלחות ולהיות בעצמו בתהליך התפתחות מתמיד. אין דבר מרגש יותר בעיני מהיכולת שלי לתת ולתרום מהידע, הניסיון והרצון שלי לאחרים ולהיות שותפה במסעות נוספים של אנשים וארגונים במעבר מהישרדות ותגובתיות למצב של הובלה, מנהיגות, הגשמה ושגשוג.

בגלל הניסיון

מאז 2008 לימודי אימון (קורס אימון, מאסטר, אימון ארגוני, ופרקטיקום במסגרת Comeet אצל יגאל רווה מבכירי המאמנים בארץ), עשרות קורסים והשתלמויות בעולמות הטיפול והיעוץ. בעלת ניסיון עשיר ומגוון  באימון אישי וקבוצתי באופן פרטי וארגוני כמרצה ומנחת סדנאות ומאמנת של מנהלים בעלת תואר אקדמי במדעי החברה (סוציולגיה, אנתרפולוגיה ופסיכולוגיה בהצטיינות). בוגרת עשרות קורסים והכשרות מקצועיות בתחום ניהול ומשאבי אנוש , תקשורת, העצמה, הנעה, שימור, משובים, ניהול זמן, ניהול פרויקטים, ניהול מטריציוני ועוד.  מעל 15 שנה עבדתי כמנהלת בחברות מובילות מתוכן 12 שנים כמנהלת במערכות מידע, ותמיד נתתי דגש על המשאב האנושי שהוא בעיני הנכס הגדול והעיקרי של כל ארגון באשר הוא. במהלך השנים שמרתי על קשר עם עשרות לקוחות שעברו איתי תהליך משמעותי ופריצות דרך בתחום המקצועי והאישי מה שנותן לי סיפוק עצום.

בגלל ההנאה והחוויה

בנוסף לכלי היעוץ, טיפול ואימון אני משלבת בעבודתי כלים מתחום האקדמיה וכלים נוספים מתחום הרוח, הגוף והאמנות. מאז 2007 בעלת טור אישי בין השאר בפורטל האושר הישראלי, רוקדת, מציירת, מאז 2006 מתרגלת יוגה, מדיטציה ועוד

האני מאמין שלי

אני מאמינה ביכולת שלנו כבני אדם להיות "כלים". "כלי" הוא מונח מעולמות הרוח שמבחין בין תוכן או יכולת בהווה- שהיא מוגבלת, לבין הפוטנציאל ומימוש אפשרויות שהן כמעט לא מוגבלות ללמוד, להתפתח, לרכוש כלים להיטיב עם עצמינו וגם לתרום לסביבה ולעולם. אני מאמינה ביכולת של ארגונים ללמוד ולהשתנות, לפתח מנהיגים ולא רק מנהלים, להפוך רווחיים יותר וגם מעצימים (את עובדיהם) בו זמנית, לספק מוצרים איכותיים יותר ויותר ללקוחותיהם ולהיות שותפים בתרומה לקהילה. אני מאמינה ביכולת שלנו כבני אדם להתחבר ביחד מתוך סינרגיה ולטובת כל הצדדים.

למה איתי? בגלל שמגיע לכם הרבה יותר !

נלסון מנדלה אמר בנאום ההכתרה שלו (תרגום וציטוט חופשי) הפחד העמוק ביותר שלנו הוא לא שמא אנחנו חלשים מדי. הפחד העמוק ביותר שלנו הוא שאנחנו בעלי עוצמה שמעל לכל שיעור. זה האור שבנוו לא האפלה שבתוכנו שמפחיד אותנו יותר מכל… איזה זכות יש לי להיות מבריק, יפהפה, מוכשר ואהוב? למען האמת, איזה זכות יש לכם לא להיות?… כשאתם בוחרים לשחק בקטן אתם לא משרתים את העולם. אין שום דבר נאור בצמצום האישיות שלנו כדי שאחרים ירגישו נוח. נולדנו כדי לממש את הקסם האלוהי הגלום בנו. הוא לא גלום רק בחלק מאיתנו, כל אחד מאתנו נושא את הקסם הזה בתוכו.

למה איתי? כי גם לכם מגיע לעשות קסמים