תפריט ראשי:

חיפוש באתר:

קטגוריות

ארכיון

כלים

Wind Of Change

ההצלחות שלנו והמלצות

"בהתחשב בדרך בה מתנהל העולם, יום אחד שמח הוא נס…" פאולו קואלו

המלצות לקוחות עסקיים


המלצות לקוחות פרטיים


סיפורים של ההצלחות שלנו

שיפור תפוקות ויכולות ניהוליות

א' מנהל מחלקה בחברה גדולה הגיע לתהליך בתלונה שהוא חווה תקופות של חוסר שביעות רצון בעבודה, ירידה בתפוקות, וקשיים בהנעת העובדים. בתהליך אימון קצר של 5 מפגשים הוא גילה שהוא מבצע בעצמו את העבודה במקום לחלק משימות, שהוא מוותר לעובדים שלו במקומות של בקרה ודיווח בגלל קשיים רגשיים להתמודד עם התנגדויות. א' הגדיר כיעד להאציל סמכויות, להגדיר לעובדים משימות ברורות מדידות ותחומות בזמן ולדרוש מהם לבצע מנגנונים של דיווח ובקרה. כתוצאה מהתהליך א' הגדיל את התפוקות במחלקה ועם זאת הוריד את כמות השעות שלו ובכך שיפר את מערכת החסים הזוגית ועם הילדים. שביעות הרצון שלו עלתה שכן הוא למד להפוך את התסכולים לעשייה וכן שביעות הרצון במחלקה עלתה מאחר והשינוי שלה גרם לאחרים לקחת אחריות, להתפתח ולתרום יותר.

קידום והגשמה אישית בעבודה

נ' מתאמנת שעבדה כמנהלת פרויקטים מצליחה בחברה גדולה. עד שנפגשנו, כל חצי שנה היא איבדה עניין בתפקיד ועברה לתפקיד אחר. נ' ביקשה להתאמן על קידום בעבודה אולם המנהל שלה סירב לקדם אותה, בטענה שהיא לא מתמידה ומאבדת עניין מהר. במסגרת התהליך נ' למדה לזהות את התחומים שגורמים לה תחושת סיפוק ועניין בעבודה כמו אנשים ומציאת פתרונות יצירתיים. הידיעה הזו אפשרה לה להרחיב את העניין בתוך התפקיד הנוכחי, להתמיד בו למשך חצי שנה נוספת וכך לתרום יותר לעצמה ולחברה. שביעות הרצון שלה בעבודה עלתה בצורה משמעותית וכן יכולות המקצועיות. אחרי חצי שנה מתחילת התהליך היא קיבלה הצעה לנהל צוות של 6 עובדים.כיעד משני נ' השתמשה בכלים שהיא קיבלה לשיפור משמעותי בקשר הזוגי שלה ובהחלטה להרחיב את המשפחה.

שיפור זוגיות והתפתחות אישית

א' מתאמנת נשואה פעם שנייה עם ילדים מקשר קודם וילדים משותפים. הגיעה לאימון על סף פירוק הקשר הזוגי בגלל מתחים, כעסים ואשמה ותחושה כללית של אי שביעות רצון בחיים. היעד שלה היה "להיות גאה בעצמי". במהלך האימון מערכת היחסים עם בן הזוג עברה שינוי גדול לטובה וחצי שנה אחר כך בני הזוג קיימו חתונה מחודשת. המתאמנת התחברה למקומות של יצירה והנאה תוך תכנון זמן מאוזן יותר התחילה לנגן, לטייל ברבי הארץ, לפתח יחסי חברות חדשים ולגלות עצמאות רבה יותר בחייה תחומים נוספים בחייה עליהם היא לא עבדה במישרין כמו התפקוד שלה בעבודה, היחסים עם הילדים משני הצדדים והיחסים עם הגרוש שלה, עברו פריצת דרך משמעותית בגלל שינוי דפוסי החשיבה והפעולה שלה. א' ממשיכה לסמן מטרות ולהשיג אותם וכיום היא תומכת בחברים וקרובי משפחה שרואים בה מקור תמיכה והשראה.

קבוצת נוער

בסדנת נוער שאני מנחה, כל הילדים עברו שינויים משמעותיים בחייהם במהלך חודשים ספורים. כולם שיפרו יכולות בתחום הלימודים חלקם שיפרו יכולות בתחום החברתי כמו העמקת קשרים עם חברים, יצירת קשרים חדשים ועם המין השני. 2 מתוך 7 הילדים קיבלו תעודת הצטיינות בלימודים  וחשוב מכך, כולם הפכו את נושא הלימודים למטרה אישית ומחויבות אישית. הילדים למדו להגדיר מה חשוב להם בחיים ואיך להשיג את מה שחשוב להם, איך לדבר עם מורים ואיך להתמודד עם רגשות שליליים. ההורים מדווחים שהילדים הפכו רגועים יותר, בטוחים יותר, ועצמאיים יותר. אני מאמינה ששפת האימון אותה רכשו תאפשר להם להתמודד הרבה יותר טוב עם האתגרים  בחיים וחשוב מכך תאפשר להם לגדול ולהיות מבוגרים מאושרים יותר יצירתיים, מובילים ומנהיגים .

השגת זוגיות

ר' מתאמנת גרושה מס' שנים עם ילד הגיעה לתהליך אחרי קשר של שנה וחצי עם גבר נשוי, שטלטל אותה בן ייאוש לתקווה. היעד שלה היא להשיג זוגיות בריאה. עד שנפגשנו ר' לא הצליחה לקבל החלטות בנוגע לעתיד שלה בתחום הזוגיות. במסגרת האימון ר' קיבלה החלטה שהיא לא מוכנה להמשיך את הקשר במתכונות הנוכחית ושיקפה לגבר את הגבולות מבחינתה. אחרי חודש היא החליטה לסיים את מערכת היחסים ולחפש פרטנר שיהיה יותר מתאים עבורה וקיבלה כלים להתמודד עם המשבר הרגשי באומץ ובהחלטיות. בחודשים האחרונים היא צועדת במסע של גילוי עצמי וגיבוש המטרות והערכים שלה בקשר זוגי כמו הדדיות, שיתוף, תמיכה ועניין משותף מה שפותח לה יותר אפשריות לקשר מתאים. ר' היא היום אישה בטוחה וחזקה יותר בהירה יותר בהחלטות שלה, מוכנה להתנסות להעיז איכות חייה השתפרה משמעותית. לדבריה ללא תהליך האימון היא הייתה מוצאת את עצמה עוד 15 שנה עם גבר שיודע להבטיח ולא לקיים ועם עצמה כקורבן של החיים.

אלו רק דוגמאות בודדות מתוך עשרות הצלחות. אשמח לספר יותר בע"פ וכן לתת פרטים של מתאמנים/ות, לקוחות שלי שעברו שיוכלו לספר יותר מהחוויה האישית שלהם.

התקשר/י עכשיו לתאם פגישת היכרות ללא התחייבות בטי חנוכי זמיר 0544815725